Teie ostukorv on tühi!

V. Megre raamatud vene keeles

Sorteeri:
Näita korraga:
Sarja «Venemaa helisevad seedrid» esimene raamat Anastasia jutustab loo kaunist ja iseäralikust naisest –Siberi erakust Anastasiast –, kellega Vene ärimees Vladimir Megre 1995. aastal mööda Obi jõge kulgeval äriekspeditsioonil juhtumisi kohtus.
9.90€
Käesolev raamat asetab meie tänased arusaamad uude valgusse, julgustab otsima sisemisi jõuvarusid, avama hingetarkusi
9.90€
Vladimir Megre teises, sarjaga samanimelises raamatus veenab Anastasia meid algallikate tarkuses ja põhjavööndi seedrite tervendavas väes.
9.90€
Kõige tugevam energia Universumis on puhta Armastuse energia. Inimese surematus peitub armastuses, võimes sütitada enda vastu armastust.
9.90€
Mitte üheski galaktikas pole pillikeeli, mis suudaksid tekitada kaunimat heli, kui on inimhinge laulu meloodia.
9.90€
Vladimir Megre viies raamat sarjast “Venemaa helisevad seedrid” võrdleb ilmekalt meie tegelikkust selle võimalikkusega, mis jõuaks meieni siis, kui Jumala pojad ja tütred hakkaksid mõtestama oma ülesannet Maa peal.
9.90€
Neid saab tohutu hulk – neid suguvõsa raamatuid. Ja igas neist on tõde, mis tuleb südamest oma laste jaoks. Kavalusele ei jää nendes raamatutes kohta. Nende ees vaob vale ajaloost.
9.90€
„Kuid inimene kannab endas üht energiat, mis on omane üksnes temale – seda kutsutakse mõtteenergiaks. Ja kui inimene mõistab, mida ta valdab, õpib seda täiel määral kasutama, siis saab temast kogu Universumi valitseja“.
9.90€
Raamatusarja „Venemaa helisevad seedrid“ kaheksanda köite esimene osa kannab lugeja eredate seikade kaudu mõtestama jumalikult igavest igavikku.
9.90€
Anastasia imelisest taigast, helisevate seedrite lähedalt, jätkab põliskodude mõtestamist Venemaa kirjaniku Vladimir Megre sule läbi.
9.90€
Sisukaart | Siberi seeder © 2016