Teie ostukorv on tühi!

V. Megre raamatud soome keeles

Sorteeri:
Näita korraga:
Kõik nähtav kuulub inimese valitsemise alla, ja inimene on vaba isegi suhtumises Jumalasse – kas armastada Teda või mitte. Mitte planeedid ja tähed ei suuna inimest, vaid inimene mõjutab oma alateadvuse kaudu kõiki planeete.
17.90€
Jumalik Armastuse energia tuleb ja lahkub taas, kui me teda hoida ei oska. Vaaremad ja vaarisad aga teadsid, kuidas teda kohelda. Elava jumaliku energia tundmine aitas sündida inspiratsioonipuhangutel, milles loodi oma kodu ümbrus.
17.90€
Autor: Vladimir Megre Vladimir Megre teises, sarjaga samanimelises raamatus veenab Anastasia meid algallikate tarkuses ja põhjavööndi seedrite tervendavas väes, aga mitte ainult.
17.90€
Kõige tugevam energia Universumis on puhta Armastuse energia. Inimese surematus peitub armastuses, võimes sütitada enda vastu armastust.
17.90€
Mitte üheski galaktikas pole pillikeeli, mis suudaksid tekitada kaunimat heli, kui on inimhinge laulu meloodia.
17.90€
Need, kes suudavad mõista oma ülesannet ja lõpmatut olemust, hakkavad elama õnnelikult, kehastudes igavesti ümber, sest nad kutsuvad ise oma mõtetega esile oma õnnelikku lõpmatust
17.90€
Neid saab tohutu hulk – neid suguvõsa raamatuid. Ja igas neist on tõde, mis tuleb südamest oma laste jaoks. Kavalusele ei jää nendes raamatutes kohta. Nende ees vaob vale ajaloost.
21.70€
„Kuid inimene kannab endas üht energiat, mis on omane üksnes temale – seda kutsutakse mõtteenergiaks. Ja kui inimene mõistab, mida ta valdab, õpib seda täiel määral kasutama, siis saab temast kogu Universumi valitseja.“
17.90€
Vladimir Megre raamatusarja „Venemaa helisevad seedrid“ kaheksas raamat.
17.90€
Vladimir Megre raamatusarja „Venemaa helisevad seedrid“ kaheksanda raamatu osa 2.
17.90€
Sisukaart | Siberi seeder © 2016